Jednotlivé typy přihlášení do aplikace

Funkce spojené s Trezorem

Přihlášení do administrace

  • Pomocí Trezoru je možné přihlášení do naší administrace, vytvoří se tak nový účet, který je vázán na podpis Trezoru, pokud již máte účet u nás vytvořený, tak ho lze propárovat s Trezorem (k spárování je nutné prokázání identity vlastnctví účtu a kontaktovat support@hdcrypto.cz).

Přihlášení do Terminálu

  • K terminálu se lze přihlásit a provozovat ho i pod jistou identitou, jako podnik, nebo jako jednotlivec. Účet je propojen s administrací, pokud se tedy budete přihlašovat na administraci, je možné se tím samým přihlášením dostat i do terminálového účtu. Přihlášení pomocí Trezoru je jednoduché, stačí ho zapojit do USB výstupu vašeho zařízení a stisknout tlačítko s ikonkou Trezoru (). Poté jen následovat kroky a vyčkat na ověření.

tip nezapomeňte nainstalovat “Bridge” k Trezoru do vašeho zařízení, který je dostupný na https://wiki.trezor.io/Trezor_Bridge.

Klasické přihlášení

Přihlášení do aplikace klasickým způsobem | (e-mailem a heslem)

  • Pro tento způsob přihlášení je třeba se registrovat na stránce admin.hdcrypto.cz/registrace. Budeme od vás potřebovat pouze základní údaje k ověřování vaší identity. Jakmile se registrujete máte automaticky přístup k službám HD Crypto s.r.o.