Jak přijímat kryptoměny pomocí terminálu?

Příjem a odesílání kryptoměn platebním terminálem

Platební terminál na kryptoměny umožňí podnikům, právnickým i fyzickám osobám jednoduchý příjem a odesílání kryptoměn

Chci ODESLAT kryptoměny druhá strana chce PŘIJMOUT běžnou měnu (FIAT) na bankovní účet

- typicky se dá použít na platbu faktur za telefon, stavební práce, splátky hypotečních úvěrů apod.

Vyberte typ platby (Zaplať kryptem) na adrese https://zaplatkryptem.cz. Poté stačí jen vyplnit klasický bankovní příkaz a potvrdit. Objeví se výběr kryptoměn, které si přejete převést na svůj účet a konvertovat je do běžné měny.

Modelová situace

Chci obdržet 5 000,- Kč na svůj bankovní účet a chtěl bych je odeslat v BTC (Bitcoinech).

Do pole částka k platbě vyplňte částku, kterou si přejete obdržet na bankovní účet v běžné měně. Dále vyplňte váš bankovní účet na který bude častka hrazena. Dále je možné vyplnit nepovinná pole jako je VS (variabilní symbol), SS (specifický symbol) a zprávu pro příjemce.

  • 1. zaplať kryptem

  • 2. vyplnění údajů

  • 3. výběr měny

  • 4. odeslání kryptoměny

Chci ODESLÍAT kryptoměny a PŘIJÍMAT běžnou měnu (FIAT). Chci, aby terminál fungoval typickym způsobem, jako všechny ostatní terminály pro platby.

- tento způsob se dá využívat zejména v podnicích, kde si přeje podnik zavést rychlé a levné řešení příjmu kryptoměn pro zakazníky, ale na podnikový účet chce zasílat již konvertovanou částku na běžnou měnu (FIAT). Tento typ platby doporučujeme pro restaurační zařízení a provozovny, kde je třeba platit terminálem.

Vyberte typ platby (Prijímej krypto) na adrese https://zaplatkryptem.cz . Poté stačí jen vyplnit klasický bankovní příkaz a potvrdit. Bankovní účet se bude automaticky vyplňovat, pokud budete přihlašeni do systemu. Přihlásit se lze tak, že si založíte účet nebo první úspešnou platbou. Při anonymní platbě se automaticky vygeneruje nový zákaznický účet pod kterým vas přihlásíme a účet uložíme. Doporučujeme změnit heslo, ktere se generuje automaticky, aby nedošlo k zneužití údajů.

K dispozici je i klavesnice s číselníkem pro snadnější zadávaní častky na tabletech.

Terminál lze ovládat i vzdáleně připojenou klávesnicí, kde tablet může sloužit pouze jako zobrazovací zařízení a vy vše ovladáte z pultu prodejny. Pro přístup k teto funkci nás kontaktujte na support@hdcrypto.cz.

Po úspešném zadaní se zobrazí možnost vyběru kryptoměny. Nakonec QR kód pro platbu.