Směna kryptoměn

Příjem a odesílání kryptoměn platebním terminálem
Platební terminál na kryptoměny umožňí podnikům, právnickým i fyzickám osobám jednoduchý příjem a odesílání kryptoměn

Chci ODESLAT kryptoměny druhá strana chce PŘIJMOUT běžnou měnu (FIAT) na bankovní účet

- typicky se dá použít na platbu faktur za telefon, stavební práce, splátky hypotečních úvěrů apod.

Vyberte typ platby (Zaplať kryptem) na adrese https://zaplatkryptem.cz. Poté stačí jen vyplnit klasický bankovní příkaz a potvrdit. Objeví se výběr kryptoměn, které si přejete převést na svůj účet a konvertovat je do běžné měny.

Modelová situace

Chci obdržet 5 000,- Kč na svůj bankovní účet a chtěl bych je odeslat v BTC (Bitcoinech).

Do pole částka k platbě vyplňte částku, kterou si přejete obdržet na bankovní účet v běžné měně. Dále vyplňte váš bankovní účet na který bude častka hrazena. Dále je možné vyplnit nepovinná pole jako je VS (variabilní symbol), SS (specifický symbol) a zprávu pro příjemce.

 • 1. zaplať kryptem

 • 2. vyplnění údajů

 • 3. výběr měny

 • 4. odeslání kryptoměny

Chci ODESLÍAT kryptoměny a PŘIJÍMAT běžnou měnu (FIAT). Chci, aby terminál fungoval typickym způsobem, jako všechny ostatní terminály pro platby.

- tento způsob se dá využívat zejména v podnicích, kde si přeje podnik zavést rychlé a levné řešení příjmu kryptoměn pro zakazníky, ale na podnikový účet chce zasílat již konvertovanou částku na běžnou měnu (FIAT). Tento typ platby doporučujeme pro restaurační zařízení a provozovny, kde je třeba platit terminálem.

Vyberte typ platby (Prijímej krypto) na adrese https://zaplatkryptem.cz . Poté stačí jen vyplnit klasický bankovní příkaz a potvrdit. Bankovní účet se bude automaticky vyplňovat, pokud budete přihlašeni do systemu. Přihlásit se lze tak, že si založíte účet nebo první úspešnou platbou. Při anonymní platbě se automaticky vygeneruje nový zákaznický účet pod kterým vas přihlásíme a účet uložíme. Doporučujeme změnit heslo, ktere se generuje automaticky, aby nedošlo k zneužití údajů.

K dispozici je i klavesnice s číselníkem pro snadnější zadávaní častky na tabletech.

Terminál lze ovládat i vzdáleně připojenou klávesnicí, kde tablet může sloužit pouze jako zobrazovací zařízení a vy vše ovladáte z pultu prodejny. Pro přístup k teto funkci nás kontaktujte na support@hdcrypto.cz.

Po úspešném zadaní se zobrazí možnost vyběru kryptoměny. Nakonec QR kód pro platbu.

Propojení s Trezorem

Přihlášení do administrace

 • Pomocí Trezoru je možné přihlášení do naší administrace, vytvoří se tak nový účet, který je vázán na podpis Trezoru, pokud již máte účet u nás vytvořený, tak ho lze propárovat s Trezorem (k spárování je nutné prokázání identity vlastnctví účtu a kontaktovat support@hdcrypto.cz).

Přihlášení do Terminálu

 • K terminálu se lze přihlásit a provozovat ho i pod jistou identitou, jako podnik, nebo jako jednotlivec. Účet je propojen s administrací, pokud se tedy budete přihlašovat na administraci, je možné se tím samým přihlášením dostat i do terminálového účtu. Přihlášení pomocí Trezoru je jednoduché, stačí ho zapojit do USB výstupu vašeho zařízení a stisknout tlačítko s ikonkou Trezoru (). Poté jen následovat kroky a vyčkat na ověření.

tip nezapomeňte nainstalovat “Bridge” k Trezoru do vašeho zařízení, který je dostupný na https://wiki.trezor.io/Trezor_Bridge.

Klasické přihlášení

Přihlášení do aplikace klasickým způsobem | (e-mailem a heslem)

 • Pro tento způsob přihlášení je třeba se registrovat na stránce admin.hdcrypto.cz/registrace. Budeme od vás potřebovat pouze základní údaje k ověřování vaší identity. Jakmile se registrujete máte automaticky přístup k službám HD Crypto s.r.o.

Standardní nákup

Autorizovaný nákup

 • krok 1. kontaktujte nás

  Zašlete nám žádost k otevření vašeho účtu pro neomezené nakupování na našich platebních automatech.

 • krok 2. identifikujte se nám

  Zašlete nám doklady jako občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, kterými vás identifikujeme pro neomezené nakupování.

 • krok 3. můžete nakupovat

  Nastavíme vám bezlimitní nákupy a můžete nakupovat několikrát za den.

Potřebuji osobní přístup, chci nakupovat větší množství kryptoměn

i na to jsme připraveni, kontaktujte nás na support@hdcrypto.cz nebo na tel.: +420 774 646 006 a my se Vám budeme rádi věnovat.

Platební automat

možnost platby kartou i hotově

Stáhněte si aplikaci smluvního partnera Alza.cz

Nemusíte se starat o technické řešení a bezpečnost kryptoměn. To nechte na nás. Přijímejte platby za služby a my vám je každý den pošleme na bankovní účet.

Přihlaste se

V menu “Moje Alza” v aplikaci nově najdete položku Moje Kryptopeněženka. Při prvním otevření je třeba se zaregistrovat.Nezlobte se, podle zákona nám Alza nemůže dát vaše údaje automaticky a je nutné vyplnit několik políček.Celé to zabere maximálně minutu: -).

Přihlaste se
Obr. 1: Přihlášení do aplikace. Zobrazeno na zařízení Apple.

Přidejte svoje peněženky

V aplikaci můžete přidat pro každou kryptoměnu jeden veřejný klíč, stačí ho “vyfotit”. Privátní klíč, kterým peníze můžete odeslat po vás nechceme a v aplikaci ani nelze přidat. Pokud si nejste jisti, můžete použít naše ověření peněženky. Po přidání peněženek, tedy adres na ně si je nemusíte pamatovat. Pamatujeme si je za vás.

Přidejte svoje peněženky
Obr. 2: Přidání svých peněženek. Zobrazeno na zařízení Apple.

Kryptoměnu vám za chvilku doručíme

Po nákupu vám bez zdržování odešleme vaší měnu, vše můžete online sledovat krok za krokem. Z principu fungování technologie blockchain může doručení konkrétních měn trvat v rozmezí několika minut až hodin.

Ják vypadá průběh transakce on-line.
Názornou transakci si lze prohlédnout pod tímto odkazem.

Směna za pomocí šeku je velmi jednoduchá

Jediná možnost, jak nyní získat voucher ( šek pro nákup kryptoměn ) je prostřednictvím e-shopu Alza.cz

U našeho partnera zakoupíte šek, který nese unikátní generovaný kód. Tento kód je třeba zadat ve správném formátu na stránce zde. Budeme po Vás chtít pouze základní informace, které jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách. Uplatnéním šeku jakožto využívání našich služeb souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.
Zobrazit nabídku šeků na Alza.cz Spustit video návod, jak uplatnit poukaz na kryptoměny.

Z pravidla je na burze zažádáno automaticky o výběr prostředků okamžitě. Do peněźenek rozesíláme částky ihned pokud není vydefinována měna, která má aktuálně v síti obrovské poplatky. Tyto měny se poté odesílají jednou denně.

Veškeré nákupy, je možné si vyzkoušet v našem simulovaném nákupu, který reflektuje aktuální kurzy u jednotlivých institucí. Simulace nákupu.

Zprostředkováváme nákup přímo skrze burzovní instituci. Jakmile nakoupíte, my ihned žádáme burzu o prostředky, které se za co nejnižší cenu snažíme odeslat do peněženky zákazníka. Pro zákazníka tento proces přináší takovou výhodu, že se nemusí registrovat u burzy, což je většinou proces trvající i měsíce.

Máte zájem přijímat kryptoměny?

Zanechte nám na Vás telefonní kontakt nebo e-mail.
Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat.

Spojte se s námi

Copyright © 2024 - HD Crypto s.r.o. Všechna práva vyhrazena.