Přijímejte kryptoměny

Získejte konkurenční výhodu.
Bez starostí.

Odlište svůj podnik od konkurence.
Kryptoměny již nejsou jen pro pár programátorů. Nabízíme jednoduché, bezpečné a bezúdržbové řešení.

Plaťte pohodlně pomocí terminálu na kryptoměny.

Naše terminálová aplikace vám pomůže v podniku velmi levně s procesem příjmu kryptoměn. Vy můžete přijímat kryptoměny a na konci dne je Vám dle burzovního kurzu odeslána částka ve FIAT měně.

Terminál na kryptoměny je dostupný online v responsivní podobě. Podnik si jednoduše může pořídit tablet na kterém chce terminál zobrazovat a zákazník platí skrze tento terminál. Podniku se na jeho účtu zobrazují jednotlivé transakce tak, jak je zvyklý z ostatních běžně dostupných terminálů.

Proč kryptoměny?

Bezpečné

Nemusíte se starat o technické řešení a bezpečnost kryptoměn. To nechte na nás. Přijímejte platby za služby a my vám je každý den pošleme na bankovní účet.

Levné

Platba kryptoměnou je levnější než akceptovat platební karty. Naše řešení nepotřebuje terminál, který byste si museli pronajmout.Vystačíte si s mobilním telefonem či tabletem.

Rychlé

Platba je potvrzena během vteřiny. V kritických případech funguje i bez připojení k internetu. Oproti hotovosti odpadá nutnost třídění a chození do banky.

Moderní

Kryptoměny jsou stále častěji akceptovány velkými společnostmi s rozsáhlým IT. Buďte moderní i bez stovek zaměstnanců a nabídněte zákazníkům svobodnou volbu.

Kompatibilní

Připojitelné k existujícím systémům vašeho provozu. Na populární kasy připravujeme bezúdržbový modul. Díky jednoduchému a bezpečnému API jsou možnosti skoro neomezené.

Mírumilovné

Naše řešení neobchází EET ani jiné zákony. Jeho používání je kompletně v souladu s českým a evropským právem.

Přejete si přijímat kryptoměny?

Nechte nám kontakt a budete o všech novinkách vědět jako první!

HD Crypto s.r.o.
U Pergamenky 1522/2
170 00, Praha 7
E: support@hdcrypto.cz
T: +420 774 646 006